25/5/2024
Sobota 25. 5. 2024, 13:00–19:00, VILA LANNA, V Sadech 1, Praha 6 - Bubeneč
Společná slavnost hudební, taneční, výtvarné a divadelní sekce Akademie MenART v nádherných prostorách Vily Lanna a přilehlé zahrady.
PROGRAM
13:00 Slavnostní zahájení
♥ SCÉNA POD KAŠTANY
13:15 "Ještě nevím přesně, jak tomu říkat" – Oceněná choreografie inspirovaná dílem sochařky Evy Kmentové. Taneční soubor ze ZUŠ V. Nováka Jindřichův Hradec, pod vedením MgA. Nadi Kabelové a Kamily Růtové, stipendisté Jana Kodeta
14:15 Na autorskou notu – stipendisté Beaty Hlavenkové
15:15 Snovou krajinou s Tikari Flutes
16:15 Letní songy – stipendistky Radky Fišarové
17:15 Giovani Archi di Praga
18:00 JULIE a ROMEO Svěží pohled na shakespearovskou perlu divadelního repertoáru. Divadelní soubor ŠALOM pod vedením Miroslava Vrbického, stipendisté Františka Karla Tománka
♥ APOLLONŮV SÁL – Apres-midi klasické sekce
13:45 - 17:00
♥ SALONEK ADALBERT – přednostní ochutnávka výstavy
Práce výtvarných sekcí stipendistů Šimona Brejchy, Štěpánky Stein a Čestmíra Sušky, které směřují na Smetanovu výtvarnou Litomyšl v rámci společné výstavy Na Cestě.
Další informace naleznete zde.