logo
logo
Vzdělávací nabídka NPI ČR v oblasti podpory vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem

Vzdělávací nabídka NPI ČR v oblasti podpory vzdělávání žáků s odlišným mateřským jazykem

18.03.2024
Učitel/učitelka
Ředitel/ředitelka
Školní poradenský pracovník/ce
Asistent/ka pedagoga
Zřizovatelé škol
Máte ve třídě nebo škole žáky s odlišným mateřským jazykem a chcete je podpořit jak ve výuce českého jazyka, tak jim pomoci začlenit se do třídy? Pak využijte nabídku vzdělávacích akcí od NPI ČR!
Obrázek článku

Naleznete zde jak celostátní webináře, tak nabídky jednotlivých krajských pracovišť, možnost konzultovat své zkušenosti i diskutovat v rámci diskuzních panelů. Akce se věnují sdílení dobrých praxí, podpoře témat, která jsou v kraji právě nejaktuálnější, či síťování pedagogických pracovníků.

Celou nabídku vzdělávacích akcí k tématu podpory žáků s odlišným mateřským jazykem naleznete na odkazu: Vzdělávací nabídka –  podpora OMJ!Mohlo by Vás zajímat

Art and Science v kampusu VŠB-TU Ostrava

Ve čtvrtek 5. 9. 2024 v kampusu VŠB-TUO v Porubě představíme univerzitu nejen jako instituci pro vzdělávání, vědu a výzkum, ale také jako místo kreativního myšlení s přesahem do umění a tvořivosti. Těšte se na komentované ukázky, technické dílny a soutěže, umělecké workshopy, výstavy a hudební vystoupení. Podrobnější informace vám pošleme v přípravném týdnu, ale přihlásit svou školu můžete už nyní: https://www.zlepsisitechniku.vsb.cz/program/1213. (Foto zdroj: Freepik)