Foto zdroj: PROP - Alexander Olah
Na tvorbě strategie se budou podílet zástupci škol, neziskových organizací, městských odborů a dalších partnerů. Věříme, že spolupráce a otevřený dialog jsou klíčem k dokumentu, který bude odpovídat potřebám všech obyvatel Teplic.
První setkání pracovní skupiny proběhne v pondělí 19. května 2025 od 13:00 na Magistrátu města Teplice. Facilitátorem skupiny bude pan Alexander Olah, zkušený odborník na strategické plánování a vzdělávání.
Zajímá vás rozvoj vzdělávání v Teplicích? Sledujte nás pro další informace a možnosti zapojení!
Hledáte způsob, jak do výuky vnést více praxe, rozvinout mediální gramotnost svých žáků a zároveň podpořit jejich talent? Česká televize (v rámci projektu ČT edu) otevřela nový ročník soutěže „Reportéři na startu“. Letošní téma „Ukaž nám svůj svět“ dává prostor kreativitě, kritickému myšlení i týmové spolupráci.
V pondělí 2. března 2026 přijal Michal Mižigár pozvání k diskuzi se studenty a studentkami Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Setkání proběhlo na pozvání Dr. Radka Vorlíčka z Katedry učitelství a zúčastnilo se jej přibližně 30 studentů a studentek.
Nástup do první třídy je bezesporu velká životní změna. Asistentky a asistenti pedagoga (AP) mohou významně podpořit bezpečnou adaptaci dětí, dobré klima ve třídě a spolupráci s vyučujícími. Zajímá vás jak? NPI nabízí několik forem podpory: prezenční semináře a on-line webináře k adaptaci, kvalifikační studium i e-learning zaměřený na každodenní praxi.