Lucie Holinková se od června 2023 angažuje v projektu Podpora rovných příležitostí pod záštitou Národního pedagogického institutu ČR a vytváří obsah pro web Zapojmevšechny.cz, včetně textů k video reportážím a podcastům. Je také přispěvatelkou do různých odborných periodik. Svůj magisterský titul získala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy a věnovala se také studiu Mediálních a komunikačních studií na Univerzitě Hradec Králové. Praktické dovednosti nabyla během působení jako učitelka českého a anglického jazyka a v roli personalistky v jazykové agentuře.
Gabriela Kermesová je zaměstnána jako PR specialistka v rámci projektu Podpora rovných příležitostí u Národního pedagogického institutu ČR v Praze. Mezi její odpovědnosti patří správa webové platformy Zapojmevsechny.cz, výběr témat pro obsah, spolupráce na tvorbě a editaci textů a zajišťování jazykových korektur. Rovněž se stará o propagaci obsahu směrem k široké veřejnosti. Gabriela se před svým angažmá v tomto projektu věnovala především studiu cizích jazyků a cestování, což ji přivedlo k oboru sociální a masové komunikace. V oblasti PR a marketingu působí více než čtrnáct let, nejdříve v reklamní agentuře, poté v nakladatelství, následně pro ScioŠkoly a nyní pracuje v projektech zaměřených na inkluzi a podporu rovných příležitostí (APIV B a PROP). K tématu speciálních vzdělávacích potřeb má osobní vztah také díky svému synovi, což ji motivovalo k tomu, aby se specializovala na speciální pedagogiku a začala studovat na vysoké škole v tomto oboru.
Eva Nováková je od roku 2022 spoluautorkou obsahu webu Zapojmevšechny.cz, včetně textů, rozhovorů a podcastů. Ve své roli metodičky v Národním pedagogickém institutu České republiky se specializuje na linii sociální intervence v rámci projektu Podpora rovných příležitostí. Eva se zaměřuje na poskytování pomoci školám v implementaci různých nástrojů, jako jsou mentoringové programy pro žáky a žákyně, snídaňové kluby, case-management, mediace a facilitace. Dále organizuje vzdělávací webináře o těchto tématech. Má vzdělání v oblasti sociologie a sociální politiky z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy. Svoji kariéru zahájila jako vedoucí terénní sociální služby pod Oblastní charitou Jihlava a má zkušenosti z Agentury pro sociální začleňování. Eva také překládá pro časopis zaměřený na romistická studia a časopis Mít domov, vydaný týmem projektu Podpora sociálního bydlení Ministerstva práce a sociálních věcí. Kromě své odborné práce píše články o ženách z Vysočiny.
Olga Havlátová je od roku 2022 spolutvůrkyní textů, videí a podcastu pro web Zapojmevšechny.cz. Aktuálně pracuje v Národním pedagogickém institutu České republiky jako garantka linie sociální intervence v rámci projektu Podpora rovných příležitostí. Je absolventkou oboru učitelství pro první stupeň a speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V praxi se zaměřuje na vzdělávání studujících s poruchami chování a sociálním znevýhodněním a má zkušenosti s realizací programů pro děti, vychovatele a vychovatelky z dětských domovů. Během své kariéry pracovala více než 15 let jako metodička v oblasti podpory inkluzivního a spravedlivého vzdělávání v rámci různých systémových projektů ČR. Deset let se věnuje přípravě a metodickému vedení asistentů a asistentek vyučujících. Její zkušenosti z mediačního výcviku a metodické práce ve školství využívá v posledních letech při moderování a organizaci odborných konferencí, panelů a podcastů.
Alice Kourkzi se od roku 2017 věnuje v Národním pedagogickém institutu České republiky výuce češtiny jako druhého jazyka, vzdělávání žáků a žákyň se speciálními vzdělávacími potřebami, zejména těch s odlišným mateřským jazykem a nadaných studujících, a také se zabývá školními poradenskými pracovišti. V rámci své psychoterapeutické praxe se často setkává s klienty a klientkami z různých kulturních a jazykových prostředí. Ve svém doktorském studiu se zaměřuje na aplikaci sociální pedagogiky ve školním systému. Absolvovala anglický jazyk a literaturu a obor pedagogika, učitelství pro střední školy na Univerzitě Karlově v Praze. Také dokončila pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii na Skálově institutu v Praze a specializační studium pro výchovné poradce na Pedagogické fakultě UK. Na začátku své profesní dráhy pracovala jako redaktorka, překladatelka a učitelka v jazykových školách. Od roku 2022 je spolutvůrkyní textů, videí a podcastů pro web Zapojmevšechny.cz.
Tereza Škoulová se v roce 2023 přidala k týmu webu Zapojmevšechny.cz, kde působí jako autorka a editorka. V rámci své role převzala moderování stejnojmenného podcastu, který je součástí tohoto projektu Národního pedagogického institutu. Její profesní zkušenosti zahrnují roli kulturní publicistky, produkční v Haenke Botanical Lab, zaměřeném na environmentalismus, a práci zahradnice v Centru architektury a městského plánování. Tereza má hluboký zájem o sociální témata, což dokazuje svými příspěvky pro slovenské noviny Kapitál nebo účastí v projektu Families Among Us: A Journey To Understanding, jehož výstupem je metodická příručka pro vyučující v mateřských školách. Mimoto se věnuje minimalismu, o němž napsala knihu Tiny house a natočila sérii podcastu MINIMALIST(K)A. Její záliba v architektuře se odráží v příspěvcích pro časopisy Era21 a ASB. Kromě své profesní kariéry je Tereza matkou dvou dcer a vášnivou fotografkou se zálibou v kinofilmu.
Klára Majcíková je od roku 2023 přispěvatelkou na webu Zapojmevšechny.cz, kde píše odborné texty a je také spoluautorkou seriálu zaměřeného na práci vyučujících v heterogenních třídách. Doktorát z pedagogiky získala na Ústavu pedagogických věd na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Její disertační práce i hlavní profesní zájem se soustřeďují na podporu školní adaptace dětí ze zahraničí, což zkoumala jak v České republice, tak v Norsku, a vyústilo to ve vznik monografie na toto téma. Praktické zkušenosti Klára nabyla prací jako lektorka volnočasových aktivit pro české i cizojazyčné děti v Sokolově, Oslo a Brně. Dále se věnuje metodické podpoře učitelů a učitelek, lektorování v oblasti práce s dětmi a studujícími, kteří mluví jiným mateřským jazykem, a specifickým výzvám výuky v heterogenních třídách.
PhDr. Renata Votavová je od roku 2022 autorkou na webu Zapojmevšechny.cz a má odbornou praxi v oblasti speciální pedagogiky. Její práce zahrnuje přímý kontakt se žáky a žákyněmi se speciálními vzdělávacími potřebami, což je oblast, v níž se specializuje jako speciální pedagožka. V současné době působí v Národním pedagogickém institutu České republiky, kde vede oddělení zaměřené na Společné vzdělávání. Společně se svým týmem se zde věnuje podpoře inkluzivního vzdělávání ve školách prostřednictvím metodické a lektorské práce.