Mapa expertních služeb

Hledáte nejbližší školské poradenské zařízení nebo jiné odborníky a organizace, které se věnují speciálním vzdělávacím potřebám dětí? Potřebujete najít kvalitní kouče, mentory a další experty na individuální i skupinovou podporu pedagogů či vedení školy? Vyzkoušejte naši mapu.
Návod:
Klikněte na tlačítko „rozbalte filtry“ a zvolte jednu nebo více kategorií. Zvolte jeden či více krajů a/nebo celou ČR. V mapě najdete vybrané organizace označené červenou značkou. Další vyhledávání v mapě probíhá pomocí kurzoru.
Rozbalit filtry Vyhledat nejbližší
Kraje
Kategorie

  Mapa expertních služeb prochází neustále vývojem, ke kterému se mohou přidat i samotní aktéři věnující se speciálním vzdělávacím potřebám dětí.

  Jste už uvedeni v mapě, ale změnily se informace nebo stav ve vaší instituci/organizaci?

  Nenašli jste v mapě vaši instituci/organizaci a myslíte si, že by zde měla být?

  Jak na to?

  Napište nám na zapojmevsechny@npi.cz a aktualizujte informace o vás, uveďte změny, které chcete do již uvedeného kontaktu zanést. Pokud nejste v mapě uvedeni vůbec, zašlete nám název vaší instituce, telefon, e-mail a webový odkaz.

  Pracujeme na co největším využití Mapy expertních služeb, proto budeme rádi za tipy a nápady, co v mapě chybí a chybět by nemělo. Děkujeme!

  Obratem se vám ozveme zpět.

  Nabídka poradenství v ukrajinštině
  Пропонуємо консультації українською мовою
  Potřebujete konzultaci s odborníkem?
  Napište nám.